KOMPLEXNÍ PSYCHIATRICKÁ PÉČE PRO DOSPĚLÉ  

 

Nabízíme:

- psychiatrickou péči ambulantní pro nové pacienty, pacienty z jiných zdravotnických zařízení, pro pacienty po hospitalizaci

 

- řešení poruch spánku,

nemožnost  dlouho usnout,  noční buzení, neodpočinutí si spánkem, naopak i příliš dlouhá doba spánku bez pocitu relaxace, buzení se okolo 2-4 h a již nenavození opětovného spánku, krátká doba spánku pod 5 hodin apod.

 

- stresové poruchy ,

poruchy vyvolané okolními vlivy, nervozitu, neurotizaci, pocity nezvládání vnějších situací, úzkostné poruchy a projevy, různé obavné stavy, strachy z jasných i nejasných příčin , projevy vnitřního klepání až po záchvaty úzkosti či pláče   apod.

 

-depresivní poruchy,

zhoršení nálady, nechut´cokoliv dělat, nezájem o běžné denní činnosti, ztráta chuti o koníčky,  stavy bez radosti ze života, ztráta chuti se smát, velká únavnost, vyčerpání, ranní špatné nálady a málo energie, sebepodceňování, pocit své nehodnotnosti, sebeobviňování, pocit že už toho málo zvládám nebo nezvládám nic a vše mi tzv. přerůstá přes hlavu, poruchy soustředění, neschopnost se věnovat třeba četbě, tv,  vybouchnu už kvůli sebemenší maličkosti, vše je už pro mne moc a mám pocit že už dál nemohu  apod.

 

- psychosomatické poruchy,

různé projevy tísně , píchání, brnění, svědění, pálení až po projevy bolestivosti různého stupně kdekoliv v těle, migreny, projevy v žaludku a  střevech, svalech, kloubech, stažení podžebří, nějakých svalových skupin na těle, výrazná únavnost, apod.

 

- gerontopsychiatrickou péči včetně komplexních vyšetření ( pacienti nad 65 let )

jedná se o poruchy snížené funkčnosti mozku obvykle věkem , poruchy paměti , soustředění, zapomínání názvu a jmen, špatná výbavnost a zhoršená krátkodobá paměti- nevím co jsem říkal před 5 min., co jsem snídal, o čem jsem se bavil dnes, kam jsem co dal, ztráta různého stupně péče o sebe, zhoršená schopnost vlastní hygieny, bloudění ve známém prostoru, noční buzení, převrácení režimu den a noc, nejrůznější pocity že něco vidím a nebo  slyším-okolí nepotvrzuje, apod.

 

- problematiku vztahovou 

osobní vztahové problémy, partnerské problémy, rodinné problémy, pracovní vztahové problématické situace, chování na pracovišti, vztahové situace v nejrůznějších životních etapách atd. 

 

- odvykání kouření, léků, 

 

NEPŘIJÍMÁME PACIENTY S PROBLEMATIKOU užívání  či ZAVISLOSTÍ NA ALKOHOLU A DROGÁCH !!!  A to ani po prodělané odvykací lečbě. Ambulance neni schopna takovýmto pacientům poskytnout adekvátní návaznost lečby včetně podpůrných prostředků a doplňků, které jsou nezbytné . Těmto pacientům doporučujeme se obrátit na psychiatra se specializaci na závislosti. 

 

Free Joomla! template by L.THEME